Kadra

Tadeusz Kaczorek pracuje w szkole od 1989 roku, dyrektor Zespołu Szkół od 01 września 1999 roku, uczy informatyki, jego pasją jest turystyka. Wioletta Pokora - wicedyrektor Zespołu Szkół od 2000 roku, uczy języka polskiego, jej pasją jest film, teatr i praca z młodzieżą Katarzyna Wiedeńska - wicedyrektor Zespołu Szkół od 2000 roku, nauczycielka nauczania zintegrowanego od 1988 roku, dużą przyjemność sprawia jej praca z najmłodszymi dziećmi.
Pedagog szkolny
mgr Wioleta Jabłońska (szkoła podstawowa)
mgr Kamila Ronżewska (gimnazjum)

Biblioteka
mgr Anna Kaczorek (szkoła podstawowa)
mgr Jolanta Szydłowska (gimnazjum)

Szkoła Podstawowa:
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Katarzyna Wiedeńska
mgr Danuta Barańska
mgr Danuta Sprengel
mgr Maria Koprowska
mgr Dagmara Goździejewska
mgr Sylwia Lis
mgr Mariola Konefał
mgr Dagmara Radecka
mgr Alicja Goldfarb
Maria Tabor - Rucińska
mgr Natalia Gajor
mgr Izabela Wasilewska
Język angielski:
mgr Justyna Nieradka
mgr Izabela Miaśkiewicz
Logopadia
mgr Marzena Sudoł
Terapia pedagogiczna
mgr Agnieszka Czerniewska
Świetlica
mgr Bogusława Falkowska
mgr Agnieszka Czerniewska
mgr Izabela Wasilewska

Klasy IV - VI
Język polski, historia:
mgr Wioleta Jabłońska
mgr Łukasz Radecki
mgr Malwina Szydłowska
mgr Anna Rukat
Język angielski:
mgr Izabela Miaśkiewicz
mgr Justyna Nieradka
mgr Paweł Piekart
Matematyka:
mgr Magdalena Kopczyńska
Lilla Bulik
Przyroda:
mgr inż. Teresa Jakubowska
mgr Jolanta Szczypior
Wychowanie fizyczne:
mgr Jolanta Szczypior
mgr Mirosław Gliniecki
Zajęcia komputerowe:
mgr Tadeusz Kaczorek,
mgr Janusz Madej,
mgr Paweł Piekart
religia: mgr Janusz Madej
mgr Alicja Goldfarb
mgr Alicja Jaszkowska
Plastyka, muzyka:
mgr Małgorzata Olejnik
mgr Kamila Ronżewska
Gimnazjum:
Język polski:
mgr Anna Rukat
mgr Agnieszka Majewska
mgr Monika Kosianowska
mgr Wioletta Pokora
Język angielski:
mgr Joanna Andrzejewska
mgr Izabela Miaśkiewicz
mgr Paweł Piekart
Język niemiecki:
mgr Karolina Wrońska
Historia, WOS:
mgr Beata Woś
mgr Cezary Przybyła
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Beata Woś
Matematyka:
mgr Wiktor Godlewski
mgr Andrzej Krotowski
mgr Iwona Statkiewicz
Biologia :
mgr Dorota Demczyńska - Dymek
mgr Monika Chrzuszcz
Geografia:
mgr Dorota Demczyńska - Dymek
Chemia:
mgr Monika Chrzuszcz
Fizyka:
mgr Andrzej Krotowski
Informatyka:
mgr Paweł Piekart
mgr Janusz Madej
mgr Wiktor Godlewski
W - f:
mgr Anna Wyczółkowska
mgr Sylwester Wiedeński
Muzyka, Plastyka, Zaj. artystyczne:
mgr Małgorzata Olejnik
mgr Cezary Przybyła
mgr Kamila Ronżewska
Religia
mgr Janusz Madej